Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич вручив Почесну грамоту Львівської обласної державної адміністрації начальнику управління розвитку громад і територій Золочівської РВА Степану Коропецькому

Дата: 18.03.2024 10:41

"Попри те, що погода аж ніяк не натякає на весну, ранкова зустріч відбувалась особливо по-теплому.

Нагородив начальника управління розвитку громад і територій Золочівської РВА Степана Коропецького Почесною грамотою Львівської обласної державної адміністрації з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначали вчора.

Степане Мафтейовичу, дякую за плідну та довготривалу роботу!", - зазначив очільник Золочівщини Василь Маркевич.