У Золочеві відбувся районний етап обласного чемпіонату з брейн-рингу, присвяченого Дню Героїв України

Дата: 28.02.2024 16:59

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич відвідав Золочівський ЗЗСО І-ІІІ ст.  № 1, де відбувся районний етап обласного чемпіонату з брейн-рингу, присвяченого Дню Героїв України.

13 команд зі Золочівщини приїхали, щоб позмагатись за першість, і таким чином вшанувати наших Героїв, які захищали чи досі стоять на обороні нашої держави.

"Важливо, що такі події, які мотивують до прагнення знань і перемоги, відбуваються серед молоді, а особливо серед школярів. Вдячність організаторам, які роблять усе, щоб наші діти навчались та соціалізовувались навіть під час війни.

Щиро вітаю команду переможців — «Незламні духом» Буського ЗЗСО-Гімназія ім. Євгена Петрушевича при ЛНУ ім. Івана Франка. Команда «Всезнайки» Золочівського ЗЗСО І-ІІІ ст. номер 2 ім. Маркіяна Шашкевича посіла друге місце; а команда «Незламні серця» Підкамінського ОЗЗСО І-ІІІ ст. за зайняла третю сходинку у чемпіонаті.

Натхнення та успіхів усім учасникам!", - відзначив очільник Золочівщини.