для людей з вадами зору

Вакансія: провідний спеціаліст відділу правового забезпечення та з питань персоналу апарату райдержадміністрації

Дата: 28.02.2024 11:04

Золочівська районна державна адміністрація шукає у свою команду кваліфікованого спеціаліста на посаду:

Провідний спеціаліст відділу правового забезпечення та з питань персоналу апарату райдержадміністрації. Основними завданнями є  - правове забезпечення діяльності райдержадміністрації та організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання актів законодавства України; забезпечення листування з правових питань та ведення справ по матеріалах судових справ; облік і зберігання судових та арбітражних справ, що знаходяться у провадженні і закінчені виконанням.

Обов’язкові вимоги: вища освіта, юридична, не нижче бакалавра

Умови оплати праці: посадовий оклад – 9880 грн. Доплати, премії відповідно до Закону України «Про державну службу».

Умови відбору та призначення на посади державної служби: призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Якщо ви маєте навички ділового листування та роботи з великим обсягом інформації; можете працювати самостійно або в команді; комунікативні та ініціативні, тоді ми чекаємо резюме кандидатів до 15 березня 2024 року на електронну адресу: zolochivrda@loda.gov.ua

За додатковою інформацією звертатись до Олена Борух за тел. 4-21-16