Вакансія: провідний спеціаліст відділу правового забезпечення та з питань персоналу апарату райдержадміністрації
Золочівська районна державна адміністрація шукає у свою команду кваліфікованого спеціаліста на посаду провідного спеціаліста відділу правового забезпечення та з питань персоналу апарату райдержадміністрації.
Основними завданнями є - правове забезпечення діяльності райдержадміністрації та організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання актів законодавства України; забезпечення листування з правових питань та ведення справ по матеріалах судових справ; облік і зберігання судових та арбітражних справ, що знаходяться у провадженні і закінчені виконанням.
Обов’язкові вимоги: вища освіта, юридична, не нижче бакалавра
Умови оплати праці: посадовий оклад – 9880 грн. Доплати, премії відповідно до Закону України «Про державну службу».
Умови відбору та призначення на посади державної служби: призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.
Якщо ви маєте навички ділового листування та роботи з великим обсягом інформації; можете працювати самостійно або в команді; комунікативні та ініціативні, тоді ми чекаємо резюме кандидатів до 03 травня 2024 року на електронну адресу: zolochivrda@loda.gov.ua
За додатковою інформацією звертатись до головного спеціаліста відділу правового забезпечення та питань персоналу райдержадміністрації Олени Борух за тел. 4-21-16 або +380 (97) 705 84 73.