Україна підписала дві нові угоди про співпрацю: оборонна підтримка, спільні політичні кроки та санкції проти держави-агресора

Дата: 21.02.2024 16:45

Україна підписала двосторонні безпекові угоди з Німеччиною та Францією, отримавши нові гарантії безпеки від партнерів. Раніше такий договір наша країна уклала з Великою Британією.

«Важливість цього документа – історична. Україна та партнери діятимуть в рамках законних постанов, які регулюватимуть безпекові питання надалі й зміцнять відносини між країнами», - відзначив  начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.

Документ є терміном дії на 10 років. Німеччина та Франція продовжуватимуть надавати безпекову та військову підтримку Україні протягом усього строку дії угоди. Зокрема, завдяки підписаному документу Україна покращить співпрацю в галузях інформаційної та кібербезпеки, розвідки та контррозвідки тощо.

«Найважливіше – партнери продовжують підтримувати Україну у кровопролитній війні, надаючи фінансову та військову допомогу.

Дякую Президенту за цей крок! Дякую країнам-партнерам, що продовжують стояти з нами пліч-о-пліч!», - додав очільник Золочівщини.