День Героїв Небесної Сотні: сьогодні 10-та річниця Революції Гідності

Дата: 20.02.2024 10:01

"Зима 2014. «Пливе кача». Перші смерті на Майдані за Незалежність і за майбутнє країни. Тоді було уявити неможливо, що люди різного віку — молоді та амбітні, старші та досвідчені — всі стануть за єдину ідею — справедливість і правду.

День 20 лютого 2014 року став фінальним акордом Майдану. День, коли щороку ми найглибше вшановуватимемо памʼять людей, яких навіки назвемо Небесною Сотнею. Це новітні Герої, які не знали, що таке страх, і які назавжди змінили Україну та її історію!

Вічна памʼять загиблим! Їхні імена та тих, хто сьогодні борються за ті ж самі цінності, мають бути в історії не лише нашої держави, а цілого світу", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.