Пожежна безпека очима дітей: завершився прийом дитячих робіт на конкурс, який організували рятувальники нашого району

Дата: 19.02.2024 10:20

Рятувальники Золочівщини спільно з представниками Золочівської районної військової адміністрації провели відбір малюнків до конкурсу на протипожежну тематику серед закладів загальної середньої освіти Золочівського району.

Діти з усього району активно долучилися до участі та намалювали понад півтори сотні малюнків.

Під час визначення переможців малюнків комісія поділила дітлахів на вікові категорії, з кожної обрали декілька витворів мистецтва. Проте вкрай важко було визначити переможців, адже кожна дитина талановита й через малюнок змогла передати свої думки, оригінальність та бачення тематики даного конкурсу.

Найближчим часом від рятувальників відбудеться нагородження переможців приємними подарунками.

Такі заходи дійсно допомагають підвищити обізнаність щодо безпеки серед дітей і стимулюють їх творчість.

Дякуємо, кожному учневі, який долучився та проявив свої вміння та креативність.

Автор: Соломія Вороновська, провідний інспектор відділу освіти, охорони здоров'я та спорту Золочівської РВА