У Золочівській РВА відбулася колегія за підсумками 2023 року

Дата: 16.02.2024 17:40

Сьогодні, як і щороку, начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів колегію за підсумками минулого 2023 року

Профільні заступники, керівники відділів та структурних підрозділів  Золочівської РВА прозвітували за минулий рік, наголосивши на виконаних завданнях та обговоривши проблемні моменти, які виникали. Також ділились планами на поточний рік, зосередившись на вдосконаленні роботи кожного відділу по кожному із напрямків.

"Робота під час другого року повномасштабної війни відбувалась у штатному режимі, незважаючи на повітряні тривоги, переривання робочого дня та інші проблеми.

Зазначу, що основний фокус діяльності, — стабільність виконання завдань та максимальна підтримка Збройних сил України.

Дякую усьому колективу, кожному працівнику адміністрації за спільну командну роботу!", - відзначив очільник Золочівщини.