Заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин провів робочу зустріч

Дата: 12.02.2024 16:41

Сьогодні посадовець зустрівся з Ростислав Бейщаком - представником реабілітаційного центру «Дорога», що розташований в селі Княже Золочівського району.

В ході зустрічі обговорили основні аспекти діяльності центру, що займається реабілітацією залежних осіб, а саме:

• медична реабілітація,
  • психологічна підтримка,
  • соціальна адаптація.

З підсумками домовились напрацювати спільні підходи до розв’язання проблем, що виникають в процесі діяльності центру та сприяти більш доступній інформації про такі заклади для всіх, хто потребує підтримки у відновленні свого здоров'я.

«Реабілітаційні центри відіграють ключову роль у полі підтримки та відновлення людей, які стикаються з різноманітними фізичними, психологічними та соціальними труднощами. Тому маємо робити все, аби повернути людей із залежністю до повноцінного життя», - наголосив на при кінці зустрічі Богдан Гринишин.