Звернення очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2024 09:15

"У 1919 році нація, яку територіально розділяли століттями, обʼєднується. Обʼєднавча ідея була завжди, а Соборність України закріпила ці прагнення.

Сьогодні відзначаємо День Соборності України в часі, коли росія жорстоко загарбує наші землі.  І як у минулому столітті, так і нині нам потрібно більше зброї, щоб втримати цілісність держави. А також — більше обʼєднаності, щоб назавжди нівелювати російські наративи про “російський” схід та “український” захід країни, оскільки національність визначається не за географією, а за світоглядом.

Дякуємо нашим воїнам за Соборність, яку вони творять руками і кровʼю!", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.