На Золочівщині проведено огляд стану доріг на предмет готовності до експлуатації в складних погодних умовах

Дата: 19.01.2024 12:55

Сьогодні за дорученням начальника Золочівської РВА Василя Маркевича його перший заступник Михайло Кулик разом із начальником Управління розвитку громад та територій Степаном Коропецьким провели огляд доріг на предмет сталого функціонування дорожньо-транспортної інфраструктури району в зимовий період.

Зокрема посадовці ознайомились із роботою дорожньої служби на ділянці дороги Золочів – Поморяни. Проаналізовано рівень небезпечності та загрози утворення транспортних заторів на ділянці даної автодороги, проведено розрахунок задіяних сил і засобів для обслуговування та забезпечення руху транспорту.

Потрібно зазначити, що з метою оперативного реагування на скарги громадян та на будь-які випадки ускладнення руху автодорогами державного, обласного та районного значення здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття.

Обслуговування доріг здійснюється відповідно до договорів із Службою автомобільних доріг у Львівській області з дотриманням умов та термінів договору. За наявною інформацією виробничі бази дорожніх підприємств відповідальних за експлуатаційне утримання автошляхів району забезпечують сталу експлуатацію доріг, для чого постійно вживають ряд організаційних та практичних заходів.