Сьогодні у Золочівській РВА відбулися тренінги  - “Перша психологічна допомога” та “Особливості спілкування із Захисниками та Захисницями і їхніми сімʼями”

Дата: 16.01.2024 13:19

"Разом із колегами мав чудову нагоду поглибити знання та зосередитись на головних аспектах даної проблематики.

Теми надважливі і тригерні для суспільства. Від 2014 року практично в кожного в оточенні зʼявились люди, які є ветеранами або дійсними учасниками війни, а від 2022 року їх побільшало. Часто незрозуміло, як цивільні можуть висловити вдячність, які слова підібрати, як не образити морально та не спричинити негативні наслідки від розмови. Нам усім треба цього вчитись, бо ніхто не вчив нас жити під час війни.

Дякую спікерам із Мальтійської служби допомоги, що підтримують та розвивають напрямки, які на часі. Велика вдячність за допомогу в сприянні з організації таких тренінгів  на теренах Львівщини керівництву Координаційного центру при Львівській ОВА, що створений за ініціативи начальника Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького, керівник центру - Галина Бордун", - розповів очільник Золочівщини Василь Маркевич.