Дата: 12.01.2024 10:08

Сьогодні, 12 січня, розпочалася 688 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Один раз сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 44 звернення, 6 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 49 адміністративних матеріалів.
  • На Золочівщині вшанували 111 роковини від дня народження генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука.
  • Троє військовослужбовців із Золочівщини отримали ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно): Володимир Кремінь зі села Поляни, Ростислав Козелко зі села Дуб’є, Степан Вороновський із села Утішків. Вічна пам’ять Героям України!
  • Золочівська міська рада спільно у співпраці із Благодійним фондом «Золочів відроджений» придбала 20 FPV-дронів для тероборони.
  • У Буській міській раді відбувся круглий стіл в межах громадських обговорень Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації.
  • Буська громада передала квадрокоптер  DJI Mavic 3 Fly More Combo вартістю 102 440 грн. воїнам 103-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.