На Золочівщині вшанували пам'ять останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука

Дата: 11.01.2024 20:23

У селищі Красне сьогодні вшанували 111 роковини від дня народження генерал-хорунжого, останнього головнокомандувача Української Повстанської Армії Василя Кука. Біля пам’ятники «Борцям за волю України» відбулася панахида та історичний екскурс у життя, діяльність та боротьбу за незалежність нашої держави, якій присвятив все своє життя великий українець з маленького селища.

Участь у заходах взяв заступник начальника відділу інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та з питань культури Золочівської РВА Олег Банах та головний спеціаліст відділу Ірина Біляч,  голова Красненської селищної ради Роман Фурда, представники влади, освітяни, історики Львівщини та Золочівщини, священнослужителі та громадськість.

"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги ", - казав генерал-хорунжий. Пам’ятаємо науку і обов’язково переможемо російських загарбників!

Боролись! Боремось! Поборемо!