Дата: 08.01.2024 13:48

Сьогодні, 8 січня, розпочалася 684 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Двічі сирени сповіщали про повітряну тривогу. Золочівщину небезпека оминула. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • На Золочівщині відновлюють роботу Пункти Незламності.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 18 звернень, складено 35 адміністративних матеріалів.
  • Красненська селищна рада закупила на 200 тис.грн. акумуляторні батареї та різні автозапчастини для ремонту пошкоджених вантажних транспортних засобів та фургонів ЗСУ, які зазнали пошкоджень і потребують ремонту.
  • Учасники художньої самодіяльності Народго дому села Старий Милятин Буської громади організували збір коштів на потреби ЗСУ з щедрівкою і колядою «Від хати до хати», зібравши майже 107 тис. грн. на придбання найнеобхіднішого для воїнів-земляків.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 08 січня на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).