Дата: 06.01.2024 09:39

Сьогодні, 6 січня, розпочалася 682 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Вчора сповіщень про повітряну тривогу не було. Сьогодні о 9:24 год. сирени сповістили про небезпеку. Перебувайте в укриттях до відміни повітряної тривоги!
  • На Золочівщині відновлюють роботу Пункти Незламності.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 31 звернення, 3 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 38 адміністративних матеріалів.
  • Золочівським РУ ГУ ДСНС України у Львівській області виявлені напередодні 4 од. 75 мм артилерійських снаряди та 1 од. мінометної міни часів ІІ Світової війни поблизу села Руда-Колтівська Золочівського району вилучено та знищено встановленим порядком.
  • Відбувся робочий візит в навчальний заклад ЗЗСО I-II «Школа радості», що у місті Золочеві, де оглянули захисну споруду ПРУ та найпростіше укриття.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 6 січня густий туман, видимістю 200-500 м, вранці на дорогах ожеледиця, вітер 7 – 12 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).