Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 05.01.2024 16:29

Офіс підтримки цього тижня продовжував надавати свої послуги, було опрацьовано анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано послуги:

• Групова роздача гуманітарної допомоги;
  • Юридичні консультації;
  • Групові психологічні.

Цього тижня в нас працювали.:

БО «Норвезька Рада у справах біженців» працювали в Управлінні соціального захисту.

Юхимук Людмила – психолог. Організація UNICEF NEEKA. Працювала в садочку. Тема «Мандрівка в краіну емоцій» дітки 4-5 років,

«Новорічна листівка» дітки 5 років.

В приміщення УСЗН в кімнаті облаштованому для дітей від СОС Дитячі Містечка Львів психологиня Людмила провела заняття з дітками .

В ЗЗСО для учнів 15-16 років провела навчання на тему «Створення магічного настрою, мрії та плани на майбутнє» навчала методам самодопомоги, вчились давати собі раду у різних життєвих обставинах.

Такі заняття стали можливими за сприяння фонду ООН UNICEF NEEKA, Міжнародний фонд «Регіон Карпат».

«Мальтійська служба допомоги України» - організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення. Цього тижня провели зустріч в прихистку з людьми з числа ВПО, тема: «Основи стресостійкості в час війни».

БО «Карітас Золочів» проводив видачу гуманітарної допомоги.Роздача гарячих обідів.

У благодійній організації «Карітас Золочів УГКЦ»

постійний рух і це вже стало для працівників центру буденністю та стилем життя. Щодня сотні людей отримують тут необхідну допомогу - продуктові набори, набори засобів гігієни, медикаменти, підгузки, одяг та інше.

«Люби ближнього свого, як себе самого». Саме ця любов мотивує наших волонтерів щодня сумлінно виконувати свої обовʼязки. Кожна з цих сімей потребує нашої спільної допомоги. Ці люди в мить позбулись усього нажитого за попередні роки, лишивши все у себе вдома у Східних та Південних областях нашої держави. Тому їм потрібно все.

БО «Данська рада у справах біженців» провели роз’яснювальну сесію для ВПО, та надали індивідуальні консультації.