Дата: 23.12.2023 09:40

Сьогодні, 23 грудня, розпочалася 668 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Один раз сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • На Золочівщині відновлюють роботу Пункти Незламності.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 41 звернення.
  • На Золочівщині вшанували пам'ять В'ячеслава Чорновола напередодні 86-ої річниці від дня народження.
  • На Різдвяному родинному ярмарку у Бродах вдалося зібрати більше 25 тис.грн. на комплектуючі для FPV-дронів.
  • Благодійники для дітей з прийомних сімей та з дитячих будинків сімейного типу Бродівської громади організували різдвяне свято.
  • У Буській міській бібліотеці імені І.Котляревського відбулася благодійна зустріч з книжковою блогеркою і літературною оглядачкою з Золочева Галиною Новосад.
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 23 грудня пориви вітру 15 – 20 м/с, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).