Сьогодні відбувся огляд захисної споруди ПРУ та “Пункту Незламності”, що розташований в ЗЗСО I-III ст.№ 3 міста Золочева

Дата: 21.12.2023 14:10

Михайло Кулик, перший заступник начальника Золочівської РВА, Ірина Біла, начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, оглянули приміщення та задокументували його відповідність чинним нормам захисту.

Директор ЗЗСО I-III ст.№3 Василь Любинецький розповів, як відбувається навчання під час воєнного стану у закладі, як почуваються школярі під час затяжних годин тривог під час уроків, та як вони впливають на процес освіти загалом.

"Подяка керівнику закладу за пророблену роботу щодо забезпечення цивільного захисту школярів, педагогічного колективу та відповідальне ставлення до організації навчального процесу в умовах сьогодення.Тішить, що керівництво Золочівської громади розуміє необхідність обладнання захисних споруд у кожному навчальному закладі громади і забезпечило їх фінансування",- зазначив Михайло Кулик.