Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 15.12.2023 16:46

Офіс підтримки цього тижня продовжував надавати свої послуги, було опрацьовано анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано 212 послуг.

• гуманітарної допомоги;
  • юридичні консультації;
  • психологічні консультації;

Цього тижня в нас працювали:

БО «АСТED»-побували в Золочеві. У рамках гуманітарної підтримки і за співпраці з міською владою французька неурядова міжнародна організація АCTED надала для переселенців теплі ковдри.

Психолог ККЦ Наталія Великанич – щодня проводить індивідуальні консультаці, також нею було проведено груповий захід. Розвивали тему впливу психологічних негараздів на особистість - причини захворювань та розпізнання індивідуальних ранніх симптомів порушення психічного здоров’я, а також про необхідність турботи про себе та способи зберегти своє ментальне здоров'я а умовах війни в прихистку с.Білий Камінь. Також провела арт терапевтичний майстер-клас «Новорічний подарунок».

В рамках комплексної програми: «Охорона психічного здоров’я» в Золочеві відбулось навчання з представниками релігійних спільнот Золочівщини, організоване БО «Мальтійська служба допомоги».

«Мальтійська служба допомоги України» - здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення цього тижня відвідали територіальний центр соціального обслуговування м.Буськ і провели заходи соціальної згуртованості і миро будування для людей похилого віку, а також в школі с.Новий Милятин провели тренінг для діток. Та проводить прийом в приміщенні служби.

Юхимук Людмила – психолог. Організація UNICEF NEEKA. Працювала в школі с.Червоне: тема «Сприяння гармонії та співпраці у початковій школі» (6-9 років). Метою заходу було налагодити позитивний психологічний клімат та згуртувати клас, а також налагодити комунікацію.

Ще одна тема яка була розкрита в школі с.Зозулі та в м.Золочів : «Особистий розвиток: вперед до успіху і досягнення мети» (10-14 років) допомога учням у формуванні усвідомлення поняття «життя», і визнання своїх особистих цінностей.

«Знайди свій шлях. Розуміння - обрання улюбленої справи» (12-15років). Допомогти зрозуміти вибір професійної справи на основі індивідуальних властивостей, схильностей та здібностей.

Такі заняття стали можливими за сприяння фонду ООН UNICEF NEEKA, Міжнародний фонд «Регіон Карпат».