Дата: 15.12.2023 09:16

Сьогодні, 15 грудня, розпочалася 660 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Чотири рази сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • На Золочівщині відновлюють роботу Пункти Незламності.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 32 звернення, 2 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 42 адмінпротоколи.
  • В рамках проекту «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку», що фінансується за підтримки Уряду Канади, Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку, Золочівська громада успішно пройшла відбір, а розроблений план реагування громади був рекомендований на право отримання підвищеного гранту у розмірі еквіваленту 25,000 тис. доларів США.
  • Унікальна панорама різдвяно-новорічного минулого «Різдвяні янголи надії» триває у виставкових залах КУ «Бродівський історико-краєзнавчий музей»
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 15 грудня невеликий мокрий сніг, вранці слабкий туман, ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).