Дата: 11.12.2023 09:27

Сьогодні, 11 грудня, розпочалася 656 доба героїчної боротьби Української нації проти російських загарбників.

• Один раз сирени повідомляли про повітряну тривогу. Небезпека не справдилася. На Золочівщині все спокійно. Дякуємо нашим захисникам за захист на всіх фронтах.
  • На Золочівщині відновлюють роботу Пункти Незламності.
  • Золочівським районним відділом поліції опрацьовано 26 звернень, 2 з ознаками кримінальних правопорушень, складено 46 адмінпротоколів.
  • За фактом побиття першокурсників в гуртожитку професійного училища, розташованого в одному з сіл району, розпочато кримінальне провадження.
  • Відбулась конференція Асоціації футболу Золочівського району.
  • В Палаці культури імені Ігоря Білозіра в місті Золочів відбувся грандіозний культурний захід - Гала-концерт фестивалю - конкурсу патріотичної пісні "За Україну, за її волю"
  • У Золочеві представлений благодійний проект – фотовиставка «Діти – квіти України».
  • Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує: 11 грудня на дорогах ожеледиця, вдень місцями налипання мокрого снігу, ожеледь  (І рівень небезпечності, жовтий).