Відбувся Форум «Мистецтво перемоги», присвячений збереженню культурної спадщини в умовах війни

Дата: 09.12.2023 14:44

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич побував на форумі “Культурний фронт. Мистецтво перемоги”, який організували Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького, Благодійний фонд “Підгорецький замок”, Благодійна організація “Благодійний фонд польсько-українського партнерства” та Польське братство кавалерів Гутенберга.

"Варто сказати, що це дводенний форум, другий день якого відбувався в приміщенні Золочівського замку. Він видався інформативним та насиченим, зокрема зацікавили теми захисту музеїв України під час війни. Спікери розповіли про російські злочини у сфері культури, ідентифікацію тп репатріацію викрадених російською федерацією культурних цінностей.

Вдалось поспілкуватись із Тарасом Возняком, культурологом і генеральним директором Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Возницького, який доклав багато зусиль для захисту нашої культурної спадщини. Дякую, пане Тарасе, за вашу працю!", - зазначив очільник Золочівщини.