Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВАінформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 08.12.2023 19:28

Офіс цього тижня продовжував надавати свої послуги, було опрацьовано анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано понад 330 послуг.

• гуманітарна допомога;
  • психологічні консультації.

Цього тижня в нас працювали:

Львівське відділення МФОЗНС "Регіон Карпат" NEEKA за підтримки УВКБ ООН в четвер проводили видачу нового дитячого одягу ZARA для діток з числа ВПО віком до 9 років та підгузників.

Психолог ККЦ Наталія Великанич – щодня проводить індивідуальні консультаці, також нею було проведено груповий захід для ВПО на тему «Техніки самодопомоги в кризових ситуаціях». Під час отримання гуманітарної допомоги дорослим, психологом було залучено дітей до ігрових активностей.

«Мальтійська служба допомоги України» - організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення. Та проводить прийом в приміщенні служби. Цього тижня працівники Мальтійської служби допомоги у рамках благодійної акції "Святий Миколай - дітям у потребі" відвідали сім'ї в смт. Поморяни та м. Золочеві і передали подарунки від св. Миколая, а також провели святковий захід для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб в шпиталі с. Білий Камінь.

Юхимук Людмила – психолог. Організація UNICEF NEEKA. Працювала в школі с.Зозулі: тема «Сприяння гармонії та співпраці у початковій школі» (6-9 років). Метою заходу було налагодити позитивний психологічний клімат та згуртувати клас, а також налагодити комунікацію.

Ще одна тема яка була розкрита : «Особистий розвиток: вперед до успіху і досягнення мети» (10-14 років) допомога учням у формуванні усвідомлення поняття «життя», і визнання своїх особистих цінностей.

«Знайди свій шлях. Розуміння - обрання улюбленої справи» (12-15років). Допомогти зрозуміти вибір професійної справи на основі індивідуальних властивостей, схильностей та здібностей.

Такі заняття стали можливими за сприяння фонду ООН UNICEF NEEKA, Міжнародний фонд «Регіон Карпат».