Звернення очільника Золочівщини Василя Маркевича у День пам'яті жертв голодоморів

Дата: 25.11.2023 11:46

"В українській історії є такі сторінки, які хотілось би назавжди видерти. Хотілось би, щоб цього ніколи не було. Голодомори. Геноциди українців. Одна й та сама причина — Росія.

Люди пухли від голоду, їли листя, варили суп із води та картоплиння. Люди божеволіли... І усе це совок зробив заради того, що виконати план колективізації. Щоб українське зерно продавати в Європу, показуючи світу, що «країна» живе. Поки інші вмирають.

Сьогодні відзначають памʼять Голодоморів. Запалімо свічу памʼяті за тих, хто помер холодною смертю. Не забуваймо ніколи причин, чому це все сталось", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.