На Золочівщині провели зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених

Дата: 24.11.2023 15:38

Це вже не перший такий захід проведений у Золочівському районі. Сьогодні зустрічі провели у м.Буськ та м.Броди для мешканців Буської, Красненської, Бродівської, Заболотцівської, Підкамінської громад. Захід організований за сприяння Координаційного центру при ЛОВА .Такі центри при Львівській ОВА та офіси у районах створені з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького, керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА - Галина Бордун.

У зустрічах взяли участь Тарас Грень,керівник апарату Львівської ОВА, Василь Маркевич, начальник Золочівської РВА, Віктор Олійник ,заступник начальника Золочівської РВА, керівники та представники місцевої влади, МВС, територіальних центрів комплектування, військових частин та керівники і очільники провідних напрямів області та району, які сприяють соціальним та юридичним потребам військовослужбовцям та їх родинам.

Зустріч минула у форматі діалогу, де кожен зміг висловитись, послухати та почути відповідь на поставлене запитання. Обговорили актуальні питання щодо соціального та юридичного захисту родин військовослужбовців, які постраждали від російсько-української війни, а саме:

- оформлення соціальних та пенсійних виплат для родин загиблих;

- питання комунікації родинам зниклим безвісти з правоохоронними органами;

- проходження ВЛК та які особливості проведення ДНК-експертиз;

- алгоритм пошуку зниклих безвісти.

Метою таких зустрічей є дієва допомога та надання якісних юридичних, соціальних та адміністративних послуги ветеранам, членам їхніх сімей та родинам полеглих Воїнів, максимально мінімізуючи всі бюрократичні процедури.

Для отримання допомоги звертайтесь:

Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті

Зареєструватися до психолога можна за телефоном 112, або

Телефон контактного Центру у Львівській області 112

• Офіс допомоги Львівський район - тел: 067-471-00-83

• Офіс допомоги Стрийський район - тел: 067-471-01-56

• Офіс допомоги Дрогобицький район - тел: 067-471-02-45

• Офіс допомоги Самбірський район - тел: 067-471-02-98

• Офіс допомоги Золочівський район - тел: 067-471-03-29

• Офіс допомоги Червоноградський район - тел: 067-471-03-34

• Офіс допомоги Яворівський район - тел: 067-471-03-44 (Новояворівськ: Тел: 067-471-06-30

Якщо ви чи ваші знайомі потребують допомоги, заповніть анкету