У Львові відбувся регіональний форум з питань реалізації реформи шкільного харчування 2023-2027

Дата: 21.11.2023 20:07

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич відвідав регіональний форум з питань реалізації реформи шкільного харчування 2023-2027.

"За ініціативою першої леді України Олени Зеленської, яка запропонувала реформу шкільного харчування, та усіх, хто працював над цим, цей проєкт став можливим.

Варто наголосити, що у рамках реформи започаткували проєкт «Опорна кухня»: обрали опорні заклади загальної середньої освіти, на базі яких облаштують сучасні харчоблоки. У них харчуватимуться не тільки учні опорних шкіл, але і школярі десятків малокомплектних закладів освіти з навколишніх сіл.

Як зазначив очільник Львівщини Максим Козицький: у кінці січня буде затверджено регіональну програму щодо реалізації реформи.

Важливо все, що стосується наших дітей! Сподіваємось, що реформа буде успішною, а результати — видимі", - розповів очільник Золочівщини.