В Золочеві відбулись заходи до Дня Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2023 13:38

Минуло 10 років із того моменту, як народилася вона – Революція Майдану, Революція Гідності і Свободи. В цей день ми вшановуємо усіх тих, завдяки кому наш європейський вибір є реальністю, усіх, хто віддав за нього життя і здоров’я, усіх, хто, незважаючи на небезпеку, заявив на Майдані про право українців бути європейською нацією, усіх, хто і сьогодні боронить Україну.

В заходах разом із духовенством, керівництвом місцевої влади, громадськістю взяли участь заступники голови Золочівської райдержадміністрації Богдан Гринишин та Віктор Олійник, колектив Золочівської РДА.

Присутні помолились та вшанували світлу пам’ять Героїв. Поклали квіти, запалили лампадки біля символічної фотостелли Небесній Сотні.

Гідність проявляється лише в момент вибору. Її не опишеш словами. Для гідності має вагу тільки дія. Бо Гідність - це наша свобода творити своє майбутнє так, як ми хочемо і як ми його бачимо. Низько вклоняємось героям Небесної сотні, новітнім Героям російсько-української війни, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України та для кожного з нас.