Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Всесвітнього дня дитини

Дата: 20.11.2023 09:40

"20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про їх права.

Діти — це майбутнє кожної країни. Росія хоче, аби цього майбутнього в нас не було.

Сотні дітей України вже на небі через росію. Понад 1500 постраждалих від війни. росія забрала життя наших дітей, вкрала у них щасливі моменти дитинства. Зруйновані осередки дитинства — дитячі садочки, паркові майданчики, школи, дитячі центри. росія знищує все.

Україна бореться і заради майбутнього своїх дітей, заради їх щасливого дитинства і життя.

Світла памʼять усім діткам, які загинули через росію. Нехай вам там буде легко, наші янголи", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.