Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич провів робочу зустріч з керівником Асоціації футболу Золочівського району

Дата: 17.11.2023 16:21

"Сьогодні зустрівся з керівником Асоціації футболу Золочівського району Степаном Вольським.

Обговорили питання розвитку футболу  Золочівщини, підсумки Благодійного чемпіонату району на підтримку Збройних Сил України та інших турнірів під егідою Асоціації. В ході розмови зупинились на організаційних моментах проведення майбутніх турнірів в зимовий період, зокрема змагань з мініфутболу.

Так само визначились із проведенням підсумкової конференції та нагородження переможців та призерів сезону 2023. Плануємо означені заходи провести в м.Золочів 10 грудня цього рок у Всесвітній день футболу.

Завдячуючи нашим Захисникам ми можемо проводити змагання, а молодь має змогу займатися улюбленим видом спорту. В цей складний час все ж футбол в районі живе і розвивається. Також дякую  керівництву  Асоціації, спортивним колективам, гравцям, вболівальникам  і усій футбольній громадськості Золочівщини за згуртованість та допомогу  Збройним Силам  України."-, зазначив Василь Маркевич.