В Золочівській РВА проведено нараду щодо декларування доходів посадовими особами та держслужбовцями

Дата: 17.11.2023 12:31

В нараді, яку провели за дорученням начальника Золочівської РВА Василя Маркевича та під головуванням заступника голови Богдана Гринишина взяли участь керівники відділів та структурних підрозділів Золочівської райдержадміністрації.

Нагадаємо, що 10 жовтня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану». Кампанія декларування за 2021-2022 роки триватиме до 31 січня 2024 року. До зазначеної дати декларанти мають подати декларації за відповідні звітні періоди у 2021-2022 роках, у тому числі для проведення спецперевірок, крім тих осіб, які подали їх добровільно раніше.

Під час наради посадовці обговорили основні тези закону та ознайомились із роз’ясненням НАЗК від 13 листопада цього року. Присутнім наголошено на своєчасності подання декларацій.