Начальник Золочівської РВА Василь Маркевич із робочим візитом відвідав Бродівську ТГ

Дата: 15.11.2023 16:17

«Разом із головою громади Анатолієм Белеєм і представниками місцевої громади відвідали спершу будівлі Празького банку, де оглянули стан ремонтно-реставраційних робіт даху памʼятки архітектури місцевого значення. Щодо реставраційних робіт памʼятки – її здійснює ТОВ “Роксіс груп”. Споруда має цінність не лише місцевого значення, але історичного загалом. Сам банк функціонував до початку Першої світової війни. У період ЗУНР — розмістилася військова команда Бродів.

Згодом побував у приміщенні Бродівського молодіжного центру, де колеги розповіли про його роботу та діяльність у часі війни.

Оглянув також будівництво приблокованого спортивного комплексу КЗ ЛОР “Бродівськи педагогічний коледж ім. М. Шашкевича”.

Під час зустрічі стосовно будівництв і реставраційних робіт поспілкувався із підрядниками і колегами, які долучені до цих процесів, щоб дізнатись терміни виконання та якість роботи», - розповів очільник Золочівщини.