У Львові відбувся семінар з обʼєднання місць тимчасового проживання для представників державної влади

Дата: 14.11.2023 21:37

Участь у семінарі взяла начальник Управління соціального захисту населення Золочівської РВА Вікторія Шумакова. Захід пройшов в активному режимі, радниця Голови Львівської ОВА, голова консультативно-координаційних центрів для ВПО Львівщини Галина Бордун презентувала Стратегію координації МТП через Координаційні центри Львівщини Розглянуто презентацію суб-національної координаторки СССМ кластеру по Західному Хабу-Галини Баршівської щодо Постанови Кабінету міністрів України № 930від 1 вересня 2023 р.

Регіональний менеджер СССМ МОМ Ентоні Секейра поділився баченням щодо обʼєднання і закриття МТП на прикладі критеріїв відбору, мінімальних стандартів і кращих практик.

Крім того, під час семінару, старший асистент проекту з розбудови спроможності СССМ МОМ Левко Довган провів тренінг з учасниками семінару щодо перешкод на шляху міграції та шляхів їх вирішення.

Семінар проходив з 9:00 до 17:00 в активному режимі, кожен з присутніх мав змогу висловити свою думку, поділитися баченням подальшої роботи в цьому напрямку.

Наприкінці семінару учасникам було вручено іменні сертифікати.

Участь у цьому заході стала можлива завдяки створенню в області за ініціативи Максим Козицький Консультативно координаційних центрів.

Нагадуємо, що при Золочівській РВА працює Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА. Тут ви можете зареєструвати свої потреби та абсолютно безкоштовно отримати юридичну, психосоціальну, гуманітарну та інші послуги.

Телефон Офісу: 0674710715.