Начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич провів нараду з питань зміни умов оплати праці держслужбовців у 2024 році

Дата: 07.11.2023 13:40

На нараді очільник Золочівщини заслухав доповіді окремих керівників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо завершення проведення класифікації посад державної служби відповідно до алгоритму, що визначений постановою Кабінету міністрів України від 23.10.2023 р. № 1109.

«Також провели обговорення законодавчих нововведень та впровадження нової систему оплати праці держслужбовців, що запрацює з 1 січня 2023 року. Слід зазначити, що базовою зміною є те, що з нового бюджетного року зарплата держслужбовців складатиметься з 70 % з посадового окладу, а 30 % - премії.

Наприкінці наради наголосив присутнім на важливості своєчасного подання усіх передбачених законодавством документів до Національного агентства України з питань державної служби», - повідомив очільник Золочівщини Василь Маркевич.