У Золочеві відзначили 212 – ту річницю з Дня народженння отця Маркіяна Шашкевича

Дата: 06.11.2023 14:33

Разом з громадою, духовенством, учнівською молоддю та представниками місцевої влади участь у заходах взяли перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик, заступники – Богдан Гринишин і Віктор Олійник, колектив працівників Золочівської військової адміністрації.

Присутні вшанували нашого славетного земляка Маркіяна Шашкевича - священника, талановитого письменника, поета та культурно-громадського діяча. Захід організований освітянами Золочівщини, а саме учнями та вчителями Золочівського ОЗЗСО I – III ст. імені Маркіяна Шашкевича, відбувся на площі Вічевій у Золочеві біля пам’ятника отцю Маркіяну .

Маркіян Шашкевич є прикладом невичерпного духу, сили волі та неймовірної самопожертви. Усе своє життя він провів у боротьбі, до останнього подиху боровся за українську мову, скріплення української самосвідомості, єдності народу та становлення самостійної української держави. Тому ми, його нащадки, докладемо максимум зусиль, щоб зберегти територіальну цілісність нашої Батьківщини та утвердити остаточну Незалежність.

Пам’ятаймо і шануймо ім’я Маркіяна Шашкевича – великого Будителя не лише Галичини, а й всієї України!