У Золочеві провели тренінг «Допомога із урахуванням травми»

Дата: 27.10.2023 18:41

Тренінг відбувся за участі заступника голови Золочівської РВА Віктора Олійника, начальниці Служби у справах дітей Золочівської РВА Наталії Бучко, працівників служб у справах дітей та фахівців соціальної сфери Золочівського району.

Навчання проводив американський Благодійний фонд «Нові горизонти для дітей України».

В умовах повномасштабної війни ця тема, як ніколи, актуальною і болючою для кожного. Адже травма може змінити сутність дитини і розвиток мозку. Тому так важливо вчасно виявити проблему та подбати про ментальне здоров’я дітей.

Тому, відповідно питаннями для обговорення були розуміння впливу травм та вплив травм на розвиток дитини.

В межах зустрічі говорили про 7 важливих навичок необхідних для компетентної роботи з травмами, як спланувати розвиток дитини з 5 пунктів, про сенсорно-грамотне виховання дитини, як викликати прихильність дитини.

Вдячні спікерам тренінгу за допомогу у збережені ментального здоров’я наших дітей: засновниці благодійної організації «Благодійний Фонд «Нові гризонти для дітей України», клінічному психологу, доктору Шеррі Лінн Макклюрг, заступниці директора благодійної організації, психологу Вілліс Стефані Сюзетт.

Дякуємо, що у такий складний час для нашої держави, Ви співпрацюєте, підтримуєте та просто є небайдужі до українських дітей!