Сьогодні відбулась зустріч в рамках робочого візиту до міста Броди

Дата: 27.10.2023 16:00

Предметом розмови були ремонтно-реставраційні роботи, які проводяться у будівлі Празького банку. Перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик разом із Оксаною Прокопець, заступницею міського голови, оглянули хід робіт даху пам’ятки архітектури місцевого значення. Михайло Кулик заслухав посадових осіб Бродівської територіальної громади щодо стану реалізації проєкту та акцентував увагу на своєчасності та якості виконання робіт.

Споруда має цінність не лише місцевого значення, але історичного загалом. Сам банк функціонував до початку Першої світової війни. Під час якої тут перебувала австрійська управа міста. В період ЗУНР — розмістилася військова команда Бродів.

Першочергово тут здійснюють ремонтно-реставраційні роботи на даху, який протікає. Реставраційні роботи на пам’ятці здійснює ТОВ “Роксіс груп”.