Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 14.10.2023 09:45

Офіс підтримки цього тижня продовжував надавати свої послуги. Фахівцями опрацьовано 48 анкет внутрішньо переміщених осіб та надано 90 послуг. З них: 37 - гуманітарних; 43 - фінансових; групові психологічні.

Цього тижня в нас працювали:

«Мальтійська служба допомоги України» - організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення.

Проведено два тренінги: «Основи стресостійкості в час війни» для педагогів та учнів Буської гімназії ім. Петрушевича.

Також були здійснені виїзди в м. Буськ – прихисток та терцентр, де провели зустрічі з внутрішньо переміщеними особами.

БО «Карітас Золочів» видавав гуманітарну допомогу.

Також БО БФ "Карітас Золочів УГКЦ" організували паломницьку поїздку дітямз інвалідністю з фонду "Милосердний самарянин" у Марійський духовний центр села Зарваниця на Тернопільщині.

Працівники Кризового центру відвідували бенефіціарів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у КНП "Золочівська центральна районна лікарня".

Проводилось заняття з дитячим психологом у ДБ " Рідний дім" в с. Сасів. Також надавались консультації психолога дорослим особам з числа ВПО.

Мобільна бригада здійснювала виїзд, щоб оцінити запас дров бенефіціарів, на цю зиму з перспективою забезпечення.

Як і кожного тижня видавали:

• продуктові набори;
  • гарячі обіди;
  • воду;
  • гігієну;
  • одяг/взуття;
  • матраци, постіль, подушки/ковдри.

БО «Право на захист» провела реєстрацію людей з числа ВПО в м. Броди. Зареєстровано 43 особи.

Львівська обласна державна адміністрація

Координаційний центр при ЛОВА