Благодійний концерт на підтримку ЗСУ «Пісенна світлиця Богдана Стельмаха»

Дата: 13.10.2023 13:56

Богдану Стельмаху - видатному поету, драматургу, перекладачеві, номінанту на Шевченківську Премію, заслуженому діячу мистецтв України, кавалеру орденів Володимира Великого і "За заслуги" - 80 років!

З цієї нагоди у неділю, 15 жовтня, о 16:00 годині золочів’ян та гостей міста запрошують на благодійний концерт на підтримку ЗСУ «Пісенна світлиця Богдана Стельмаха».

Концерт відбудеться за участі ватрівчанина, творчого побратима поета, соліста Львівської національної філармонії ім. М.Скорика, народного артиста України Мар'яна Шуневича.

Також для вас співатиме неперевершене Тріо "Крайня Хата", Анастасія Чубінська і талановиті співаки із Золочева.

Організатори концерту: Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та ГО "Пісенна Україна". Співорганізатори: Золочівський палац культури ім. І. Білозора, Золочівська міська рада, відділ інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та з питань культури Золочівської районної війсбькової адміністрації.