Рідних захисників і захисниць запрошують на арттерапію та творчий майстер-клас у Будинку воїна

Дата: 13.10.2023 12:12

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Будинок воїна» запрошує рідних захисників та захисниць на арттерапію та виготовлення патріотичної брошки. Захід організовують для дорослих та дітей.

Захід відбудеться 14 жовтня (субота) о 12:00 у Будинку воїна у Львові (вул. Тараса Бобанича «Хаммера», 1а).

На вас чекає:

• арттерапія з психологинею та арттерапевткою Наталею Мракою: заняття дозволить виразити свої почуття та емоції через мистецтво;
  • виготовлення патріотичної брошки: майстриня Оля навчить та допоможе вам та вашим діткам створити свою унікальну брошку із фетру, яка буде символізувати вашу силу та незламність, або слугуватиме як прекрасний осінній аксесуар – зазначають у Будинку воїна.

Передбачено також частування для дітей: солодкі смаколики та ласощі.

Деталі за телефоном: 098 519 89 20