У Золочеві відбулася презентація проєкту «Довіра»

Дата: 11.10.2023 18:21

Сьогодні гуманітарна організація «Людина в біді» презентувала проєкт «Довіра», який реалізовуватиметься за фінансової підтримки американського народу.

Проєкт передбачає проведення конкурсу мікрогрантів для відновлення постраждалого від війни бізнесу. Мова йде як про релоковані підприємства з зони ведення бойових дій, так і про наш місцевий бізнес, який зазнав збитків від військової агресії російської федерації. Адже багато суб'єктів господарювання втратили ринки збуту чи працівників, які виїхали за кордон, деякі підприємства постраждали від ракетних ударів. Саме на підтримку таких суб'єктів господарювання і спрямований проєкт "Довіра".

Фахівці гуманітарної організації «Людина в біді» провели презентацію для представників Золочівської РВА, Золочівської філії Львівського обласного центру зайнятості, представників громад та суб'єктів господарювання.

Дякуємо за підтримку та співпрацю. Віримо, що спільними зусиллями зможемо створити сприятливі умови для ведення бізнесу, що в свою чергу підтримає економіку України!