Сьогодні у Золочеві відбулась зустріч зі спеціалістами у роботі з ветеранами

Дата: 06.10.2023 17:44

Це була інформаційно-розʼяснювальна зустріч у рамках Концепції підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини, щоб ознайомити фахівців із механізмами реалізації програм та заходів підтримки ветеранів/ветеранок, членів їх сімей.

На зустрічі представники ознайомили спеціалістів із механізмом роботи з ветеранами, зокрема з питаннями професійної та соціальної адаптації, соціальними виплатами, надання статусу тощо.

Найголовнішими аспектами до обговорення були:

• Заходи соціальної та професійної адаптації.
  • Заходи психологічної реабілітації.
  • Питання матеріальних виплат та відшкодування витрат
  • Надання адресної допомоги на реабілітацію осіб з інвалідністю війни І, ІІ, ІІІ груп.

Список питань невичерпний, оскільки в ході зустрічі були додаткові питання до обговорення.

Зараз надзвичайно важливо працювати над механізмами роботи із військовими, ветеранами, їхніми сімʼями та усіма, хто постраждав від російського повномасштабного вторгнення на територію України, тому що саме ці люди забезпечують нам стійкість держави та її громадян.