Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Дня працівників освіти!

Дата: 01.10.2023 11:53

Щирі вітання сьогодні для всіх, хто працює в освіті. Слово “освіта” походить від слова “світло”, а отже – світити, розганяти темряву і вказувати шлях. Це поважна професія, і часто її треба обирати лише за покликом серця. Ділитись знаннями, вміти їх доносити – це велика відповідальність, і лише сильні люди не бояться її взяти.

Учителі, викладачі, вихователі, директори, методисти та всі, хто повʼязав свою діяльність із освітою, дякуємо вам за нелегку роботу, але ту, без якої неможливо нічого. Президентів, лікарів, економістів чи політиків, – усіх потрібно навчити або навчити вчитись. Це ваша робота, яка є першоджерелом успіху майбутніх поколінь.

А вчити під час війни – це ще одне із випробувань, яке проходить українська освіта, бо тепер вище знань стоїть безпека.

Вітаю із професійним святом!

З повагою очільник Золочівщини Василь Маркевич.