Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня захисників та захисниць України

Дата: 01.10.2023 08:44

"Можна сказати, написати багато слів для наших захисників і захисниць, але сьогодні цінне лише одне – дякую!

А надто цінніші сьогодні наші вчинки і дії – підтримка та допомога. Саме українським захисникам і захисницям ми завдячуємо всім, що маємо сьогодні, зокрема й тим, що впродовж років війни більшість українських регіонів не відчували її на собі. Захисники та захисниці неба, ви щодня та щоночі рятуєте багато об’єктів інфраструктури, а найважливіше – рятуєте людей. Захисники вогневих маневрених груп, ви прикриваєте різні цивільні та військові об’єкти, рятуючи життя та матеріальні речі.

Так символічно склалось, що нині також відзначаємо День територіальної оборони України. Дві дати, які невідʼємно повʼязані одна з одною.

Сьогодні, о 9 ранку, як і щодня, ми вшануємо всіх, хто поліг за нас і наше життя тут. Сьогодні, як і завжди, ми маємо бути вдячні нашим захисникам і захисницям за наше життя зараз. Якщо не можемо словами, вчинками – прикладіть праву руку до серця, коли бачите військових. Цей простий і людяний жест скаже все за вас.

Нехай Покрова Пресвятої Богородиці, якої нині день, завжди буде поряд із нашими захисниками і захисницями. Хлопці та дівчата, ми молимось за вас, дякуємо вам і чекаємо вашого щасливого повернення додому!", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.