Сьогодні День памʼяті за всіма загиблими, яких розстріляли нацисти в Бабиному Яру

Дата: 29.09.2023 09:30

"Понад 3 роки і 100 тисяч вбитих — це цифри смерті, серед яких постраждали всі, хто був проти гітлерівської Німеччини. Першими жертвами стали представники київської єврейської громади, про що свідчать розповіді очевидців.

Жорстоко розстріляні були українські націоналісти, серед яких Олена Теліга та її чоловік Михайло. Вона була українською поеткою. Кажуть, що один з катів після її смерті казав, що не бачив мужчини, щоб так героїчно вмирав, як ця гарна жінка.

Зараз в Україні росіяни чинять схожі злочини. Це зло має бути покаране, інакше світ проковтне, і станеться найгірше – повторення звірств", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.