Сьогодні минає 157 років від дня народження Михайла Грушевського

Дата: 29.09.2023 10:07

«Одностайно і однодушно стати всім на велике діло, – закликав Михайло Грушевський, – і не спочити, і рук не спустити, доки не збудуємо тої автономії вільної України». Слова великого історика та українця, від дня народження якого сьогодні минає 157 років.

"Був істориком, редактором, головою Центральної Ради Української Народної Республіки, автор багатотомної «Історії України-Руси». Остання – праця його життя, а для української історії досі книга номер один.

Памʼятаймо своїх, бережімо памʼять про них. Обовʼязково читаймо їхні книги, тільки зі знаннями минулого можна жити теперішнім із планами на майбутнє", - зазначив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.