Робочий візит начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича в Буську громаду

Дата: 27.09.2023 16:25

У рамках робочого візиту начальник Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич відвідав Буську територіальну громаду та побував на двох локаціях. Спочатку оглянули капітальний ремонт системи опалення в Буській музичній школі.

Разом із Ростиславом Сліпцем, місцевим головою, Ольгою Керкало, директоркою музичної школи, і Марією Ричель, керівницею відділу освіти, культури молоді та спорту громади, поспілкувались на теми, повʼязані із громадою, музичним закладом та обговорили плани на майбутнє.

«Щодо ремотних робіт системи опалення Буської музичної школи – капітальний ремонт проведений, щоб відновити і модернізувати конструкції та обладнання будівель у зв’язку з їх фізичною зношеністю та руйнуванням, поліпшити експлуатаційні показники, а також покращити благоустрій території.

Відвідав також Дитячо-юнацьку спортивну школу, основна мета візиту була оглянути ремонтні роботи даху.

Директор ДЮСШ Богдан Пасічник розказав і показав, як функціонує школа та поділився розвитком і планами на майбутнє. Оглянули приміщення: басейн, стадіон,спортивні зали та зовнішній вигляд будівлі.

До слова, у школі навчаються 360 дітей, тому дуже важливо підтримувати їхнє середовище перебування, коли вони займаються спортом», - розповів очільник Золочівщини.