Юні актори із Задвір’я представили виставу “Кайдашева сім’я”, щоб зібрати кошти для ЗСУ

Дата: 25.09.2023 10:35

Гамірно було цієї неділі в Народному домі с. Задвір’я, що на Золочівщині. Учні місцевої школи презентували виставу за твором класика української літератури Івана Нечуя-Левицького, до якої готувались понад два місяці.

Ідея організувати та виступити режисером - постановником вистави виникла у вчителя та класного керівника 9 – Б класу Задвірянського ОЗЗСО I-III ст. Галини Циган, а її учні з 9-Б та 11, 10, 8, 6, 5-А, 5-Б класів залюбки долучились до підготовки дійства: проводили репетиції, готували декорації та театральний реманент.

Батьки ж дітей наготували смаколиків для благодійного ярмарку.

Прем’єра вдалась! Глядачі отримали яскраві враження від чудового мистецького дійства і змогли насолодитися неперевершеною акторською грою юних театралів, які були винагороджені бурхливими та тривалими аплодисментами. Після завершення вистави усі охочі мали змогу придбати та скуштувати “пляцків” від місцевих господинь.

Усі зібрані кошти, а це понад 30 тисяч гривень, організатори передали для наших Захисників та Захисниць.

Від імені глядачів, мешканців села та гостей із словами вдячності до присутніх звернувся директор місцевого освітнього закладу, депутат Красненської селищної ради Антін Максимів: "Дякуємо нашим Воїнам, що захищають нас від ворога! Дякуємо усім, хто долучився! Дякуємо нашим дітям!Все буде Україна!"