На Золочівщині з нагоди Дня рятівника відзначили працівників ДСНС

Дата: 15.09.2023 13:10

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич привітав працівників ДСНС із прийдешнім Днем рятівника, подякував за службу, яку вони несуть та вручив відзнаки.

"На жаль, повномасштабне вторгнення росії на нашу територію змінило усі сфери життя. Працівники ДСНС всієї України не мають зброї, проте вони першими приїжджають на місця ракетних ударів, де першими розбирають завали, гасять пожежі та рятуються людські життя.

Ця робота не лише фізично складна, але й морально виснажлива. Тому дякуємо нашим рятівникам, що їхня робота, яка потребує мужності та сили, завжди виконана якісно. А це особливо важливо у часі воєнного стану", - зазначив очільник Золочівщини.