Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 15.09.2023 15:47

Офіс підтримки продовжує надавати допомогу. Цього тижня було опрацьовано 10 анкет від внутрішньо переміщених осіб та надано 17 послуги, з них:

• 10 юридичних;
  • 7 гуманітарних.

«Мальтійська служба допомоги України»- організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення. Цього тижня були здійснені виїзди в с.Білий Камінь

шпиталь Свідерського, с.Заболотц і- народний дім, с.Підкамінь де провели зустрічі з людьми з числа ВПО та в лікарні м.Броди.

БО «Карітас Золочів» проводив видачу на гуманітарної допомоги.

БО «Данська Рада у справах біженців» провела прийом в прихистку громадян з числа ВПО –надали юридичні консультації.

Окрім цього 14 вересня організовано зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених за сприяння Координаційного центру з підтримки цивільного населення Львівщини. Нагадуємо, що такі центри при Львівській ОВА та офіси у районах створені з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького, керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА - Галина Бордун. Офіс підтримки цивільного населення при Золочівській РВА брав активну участь у організації та проведенні зустрічі.